نسخه آزمایشی ( بتا ) بازی گنگ استایل در اختیارعموم قرار گرفته است

 
 
  نسخه پیش آزمایشی ( آلفا ) بازی گنگ استایل نزدیک به 5 ماه پیش در اختیار جمعی از بازیکنان حرفه ای قرار گرفت تا در این مدت ، فضای بازی بیشتر مورد امتحان صاحب نظران و گیمر های حرفه ای قرار گیرد. طیف وسیع دستگاه های تلفن همراه و تبلت های اندرویدی نیز از  مهمترین دلایل این اقدام بوده است و حالا پس از 5 ماه تست و بررسی ، نسخه آزمایشی ( بتا ) این بازی استراتژیک ایرانی در اختیار همه عموم قرار گرفته است. در این مدت بهبود زیادی در روند این بازی صورت گرفته است و به نظر می رسد در ادامه نیز باید شاهد هرچه بهتر شدن این بازی باشیم.

اگر تا بحال با بازی های استراتژیک آنلاین روبرو نشده اید، باید بدانید که این بازی ها از جذابیت خاصی برخوردار هستند. چرا که علاوه بر سرگرمی، شما باید از فکر خودتون برای پیشرفت در بازی استفاده کنید. در حالیکه دوستانتون رو هم در بازی در کنار خودتون خواهید داشت و با یک بازی گروهی روبرو خواهید بود که جذابیت های بسیاری را به همراه دارد.
 
Beta Pic 3

برای ایستادن در مقابل ادم های شرور باید از تمام هوش خودتون حسابی استفاده کنید تا با استراتژی مناسب امنیت رو در شهر برقرار بکنید. میشه اطراف شهر ، برج های نگهبانی گذاشت و روی چند تا ماشین تیربار نصب کنید تا هر کسی جرات حمله کردن به شما رو پیدا نکنه. نگران هزینه هاش هم نباشید ، میشه از وانت پراید استفاده کرد و تیربارها رو روی وانت پراید سوار کنید تا با هزینه کمتر بشه جلوشون رو گرفت.
 
Beta Pic 4

برای مراقبت از شهر لازمه که اسلحه های مختلف بسازید، از کلت کمری  و شات گان و بازوکا ( آرپیچی سابق )  گرفته تا نارنجک انداز. باید انبار اسلحه تون رو بررسی کنید و اسلحه مناسب رو در اختیار نفراتتون قرار بدید. یادتون باشه که نیروهای شما باید آموزش های لازم رو دیده باشند، به دقت و قدرتشون دقت کنید.
 
Beta Pic 5

اگر در حین حمله کسی از نفرات شما تیر خورد،  بعد از اینکه جنگ تموم شد، می تونید اون رو به اولین بیمارستان شهر منتقل کنید.  دکتر ها و پرستارها در بیمارستان به وضعیت اون رسیدگی می کنن تا دوباره بتونه توی بجنگه.